Vyberte stránku

O mně

Linda Radostová

Glamour je v překladu půvab, osobní kouzlo, přitažlivost a oslnivá krása, a jak říkám „všechna tato slova vyjadřují spojitost s bezvadně padnoucím oděvem, vybraným vkusem a dojmem na první pohled. Každý může vypadat skvěle, když zvolí správnou velikost oblečení, správnou barevnost a správný střih.“

Linda Radostová

Stylistka

Moje

Pracovní zkušenosti

Do mého portfolia mohu zařadit poradenství pro vysoce postavené manažery velkých společností, ale také dámy, se kterými se seznamuji při výše zmíněném projektu Proměny s Deníkem.

Pracovala jsem pro řadu módních značek jako jsou Ermenegildo Zegna, Blažek Praha nebo Pietro Filipi. Úzce spolupracuji s dalšími módními značkami (Marks&Spencer, Esprit, F&F Clothing, Wojas, Marella, COS, a mnoho dalších). Absolvovala jsem módní kurzy u Petra Lukeše v Asociaci vizážistů a stylistů ČR, spolupracuji s odborníky na komplexních proměnách vzhledu pro Deník.cz a jsem součástí týmů redaktorů lifestylového magazínu DailyStyle.cz. Několikrát za sebou jsem byla pozvána jako host pořadu Sama doma v České televizi. 

Služby a jak to probíhá

Z mých služeb Vám mohu nabídnout poradenství a osobní styling, nakupování s mou maličkostí, třídění Vašeho šatníku nebo výjimečnou službu „Concierge“, kdy Vám oblečení dovezu do kanceláře nebo přímo domů. Nemusíte tak ztrácet čas obcházením obchodů, oblečení si vyzkoušíte v klidu a pohodlí Vašeho domova.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquip ex ea commodo consequat. Duis aute irure